Wykrój New Look N6514A

UN6514A
039363465140

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look UN6514A Damski płaszcz lub kamizelka o różnych rękawach i długościach.

34,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykrój NEW LOOK UN6514A Damski płaszcz lub kamizelka o różnych rękawach i długościach. Prosta do uszycia, daje wiele możliwości uszycia jej w różnych stylach dzięki łączeniu różnych tkanin. Możesz przyszyć frędzle, albo pompony aby dodać "festiwalowego" klimatu swojej stylizacji.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

Batik, batyst, rodzaje bawełny, krepa, podwójna żorżeta, gaza, lekkie rodziaje lnu, jedwabiu, woal.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.