Wykrój New Look N6388A

UN6388A
039363463887

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój New Look UN6388A Dziewczęca sukienka na specjalne okazje

11,99 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Wykrój NEW LOOK UN6388A Dziewczęca sukienka, idealna na wyjątkowe uroczystości. Krótsza z przodu i dłuższa na tyle, z kokardą w talii i wiązaniem na plecach. Aby sukienka ładnie układała się w ruchu jako wierzchniej warstwy można użyć tiulu.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.