Wykrój New Look N6631

UN6631A
039363466314

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

9,90 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykrój New Look N6631A na dziewczęce sukienki

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Zobacz film o tym, jak czytać kopertę z wykrojami, jakie informacje na niej znajdziesz:

Cienkie i średniej grubości materiały nierozciągliwe: brokat, tkanina bawełniana, tkanina lniana, pika, atłas, tafta. Modele D i E również: sztuczne futerlko, aksamit

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.