Wykrój Simplicity 1277

US1277AA
039363512776

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Sukienka z kolekcji Amazing Fit dla kobiet o średniej sylwetce i sylwetce Plus

11,99 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Projekt z kolekcji Simplicity Amazing Fit dla kobiet o średniej sylwetce i sylwetce Plus. M zaszewki na biuście  kontrastowe elementy boczne. W zestawie znajdują się wykroje na bardziej lub mniej dopasowane wersje oraz miseczki B, C, D dla kobiet o średniej sylwetce C, D, DD dla kobiet o sylwetce Plus.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.