Wykrój Simplicity 8364

US8364H5
039363583646

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8364 Damskie nakrycia głowy, fascynatory, kapelusz

11,99 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

W ten szczególny dzień dodaj do stroju wyjątkowe akcesoria. Wykroje na nakrycia głowy: fascynator i kapelusz. W zestawie jest 5 wykrojów na: koronkowy top wykończony koronką, z odkrytymi ramionami i rękawami o długości 3/4. koronkowy gorset z pasem i guzikami z tyłu. bolerko z rękawami (nadające się na bolerko tkaniny: satyna, welur, szantung, tafta). fascynator. kapelusz udekorowany piórami i pasmanterią ozdobną.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.