Wykrój Simplicity 1075

US1075A
039363510758

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Dziewczęcy sweterek, spódniczka i torebka

21,60 zł
36,00 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów

Ostatnia najniższa cena: 21,60 zł
Cena początkowa: 36,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykroje na dziewczęce stroje z lat pięćdziesiątych: sweterek z kokardką z tyłu, spódniczkę z dopinanymi szelkami i aplikacją z pudlami oraz torebka z aplikacją z pudlami lub bez niej. Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.