Wykrój Simplicity 8997

US8997AA
039363589976

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Simplicity S8997

9,90 zł
33,00 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów

Ostatnia najniższa cena: 9,90 zł
Cena początkowa: 33,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykrój Simplicity S8997 na zestaw dla dzieci: czapka, bluza, spodnie

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

A, B Top E Hat: stretch knits only: Ponte, Swetshirt Fleece. A, B Sleeves and Lower Band, B Pocket and C Front: Flannel. C, D Pants" Corduroy, Denim, Twill