Wykrój Simplicity 8475

US8475A
039363584759

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8475 Kurtki o kroju koszuli dla mężczyzn i chłopców

25,21 zł
42,00 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Uniwersalne kurtki są bardzo ciepłe. W zestawie znajdziesz wykroje w rozmiarach S-XL dla mężczyzn i S-L dla chłopców. Kurtki mogą mieć kontrastowe karczki lub kaptur. Można je uszyć z różnych tkanin od flaneli i dżinsu po tkaninę pikowaną lub wełnę. Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.