Wykrój Simplicity 8520

US8520A
039363585206

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8520 Giris i Misses - kombinezon i dzianinowe buty

39,90 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Przyjemne i urocze kombinezony dla mamy i córki są świetne na chłodne dni. Kombinezony zapinane na zamek, z reglanowymi rękawami, kieszeniami z przodu i kapturem. W zestawie także wykrój na dzianinowe buty / duże skarpety do chodzenia. Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.