Wykrój Simplicity 8446

US8446H5
039363584469

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8446 Spódnica w stylu retro z szeroką szarfą w pasie dla kobiet

16,81 zł
42,00 zł

Ostatnia najniższa cena: 16,80 zł
Cena początkowa: 42,00 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Rocknrollowa spódnica  z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku pochodzi z naszych archiwów. Możesz ją ozdobić aplikacją z pudlem lub obwiązać w talii szeroką szarfą. Wykrój z serii Vintage Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.