Wykrój Simplicity 8993

US8993A
039363589938

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Simplicity S8993

37,99 zł
Zamów - dostępne w magazynie
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykrój Simplicity S8993 na zestaw: bluzka, narzutka, spódnica z kolekcji Łatwe -do - uszycia

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

A stretch knits only: Jersey, Spandex Blends, Stretch Velour. B, C D: Challis, Crepe, Lightweight Denim, Linen Types. B also: Brocade, Wool Types, Double Knit, Ponte, Sweater Knits.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.