Wykrój Simplicity 8994

US8994U5
039363689942

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Simplicity S8994

11,40 zł
37,99 zł

Ostatnia najniższa cena: 11,40 zł
Cena początkowa: 38,00 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Wykrój Simplicity S8994 na bluzkę, spódnicę i kurtkę od Mimi G

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Top A Tyko dzianiny: interlock, jersey. Spódnica B, żakiet C również: brokat, sztruks, cienki jeans, satyna, wełna. Zakiet C: dzianina drapana, sztuczne futerko typu baranek, sztuczne futro o krótkim włosie