Wykrój Simplicity 8460

US8460H5
039363584605

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8460 Sukienka vintage i żakiety

26,13 zł
47,50 zł

Ostatnia najniższa cena: 26,13 zł
Cena początkowa: 47,50 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Sukienka-futerał jest bez rękawów i ma głęboki, lekko zaokrąglony dekolt, z tyłu suwak i rozcięcie. Krótki dopasowany żakiet jest na podszewce, ma rękawy cięte z całością, stójkę i zapięcie z przodu na guziki. Drugi żakiet uszyty jest z materiału prześwitującego, ma również rękawy krojone z całością, okrągły dekolt i obszycie przechodzące z tyły w wiązanie. Wykrój z serii Vintage Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.