Wykrój McCall's M6893

M6893b50
023795567091

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Damskie sukienki

18,79 zł
46,99 zł

Ostatnia najniższa cena: 18,79 zł
Cena początkowa: 46,99 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Zestaw pięciu wykrojów na sukienki. Dwie w eleganckiej wersji maxi, mocno marszczone w pasie, z odkrytymi plecami i dekoltem w serduszko. Dwie w wersji przed kolano: jedna marszczona w pasie, druga w wersji ołówkowej z falbaną u dołu. Można do nich dodać wierzchnie warstwy (po całości, lub wyłącznie na górną część) z koronek, tiulu lub szyfonu.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.