Wykrój McCall's M8043A5 #AlisterMcCalls

M8043A5
023795012447

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

#AlisterMcCalls - Damskie bluzki

28,19 zł
46,99 zł

Ostatnia najniższa cena: 28,19 zł
Cena początkowa: 46,99 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Wykrój na dopasowaną do ciała, krótką, damską bluzkę. Z wiązaniem w pasie, głębokim rozcięciem z przodu i odkrytymi plecami. Wysoki kołnierz i mankiety przy rękawach zpinane na guziki.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Satyna, krepa, tkanina jedwabna, tkanina wiskozowa, plumeti, batyst, muślin bawełniany, tkanina bawełniana z haftem, tkanina bawełniana, len