Wykrój McCall's M8253

M8253B5
0023795024822

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

28,19 zł
46,99 zł

Ostatnia najniższa cena: 28,19 zł
Cena początkowa: 46,99 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Wykrój na damską dzianinową sukienkę. W kopercie znajdują się wykroje na trzy dzianinowe sukienki. Wykrój z kolekcji "Uczę się szyć", w którym znajduje się więcej wskazówek szycia - w języku angielskim. Wykrój jest dostępny w małych, jak i bardzo dużych rozmiarach.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Jersey, jersey wiskozowy, dzianina wiskozowa, tricot, jersey bawełniany z elastanem