Wykrój Butterick B6796

B6796A5
0031664510406

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

45,50 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 38,67 zł
Cena początkowa: 45,50 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykroje na cały zestaw. Za pomocą tego zestawu wykrojów możesz uszyć całą gardrobę. Proste fasony sprawdzą się nie tylko w pracy ale także podczas nieformalnych potkań. W zestawie znajdziesz wykrój na: żakiet, bluzkę, spodnie, sukienkę oraz spódnicę.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Różne rodzaje tkanin w zależności od części garderoby: wiskoza, len, mieszanka wełny, krepa, żorżeta

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.