Wykrój Simplicity 8258

US8258AA
039363582588

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8258 Sukienka z kolekcji Amazing Fit dla kobiet o średniej sylwetce lub sylwetce Plus z kolekcji

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

W skład zestawu z kolekcji Amazing Fit znajdziesz opisy technik pomagających dopasować sukienkę do sylwetki. Sukienka dla kobiet o średniej sylwetce i sylwetce Plus jest dopasowana do miseczek B, C, D i DD, ale też w zestawie znajdą się linie dopasowane dla sylwetki Petite. Sukienka może być ze szwem na środku przodu, może być dopasowana lub rozszerzana na dole i ma trzy rodzaje rękawów. A to wszystko w jednym zestawie wykrojów.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.