Wykrój Simplicity 9550

SS9550D5
0039363595502

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

47,99 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 38,40 zł
Cena początkowa: 47,99 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykrój na top, szorty oraz spódnicę. W kopercie znajdują się wykroje na letni top, szorty oraz spódnicę zaprojektowanie przez Mimi G dla Simplicity. Do wykroju jest film na You Tube prezentujący szycie zestawu.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Tkanina bawełniana, len, tkanina wiskozowa