Wykrój Simplicity 8417

US8417H5
039363584179

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8417 Bluzki bez zapięcia szyte z łączonych różnych tkanin, z kilkoma wersjami rękawów dla kobiet

11,99 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Bluzki bez zapięcia dla kobiet będą świetnym elementem garderoby w nadchodzącym sezonie. Mieszaj wzory, łącz ze sobą kontrastowe kolory, dodawaj koronkę. Kobiecym akcentem będzie falbanka w takiej ilości, jaka ci najbardziej odpowiada. Projekt Karen Z dla Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.