Wykrój Simplicity 8393

US8393AA
039363583936

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8393 Spodnie, tunika lub top oraz dzianinowy kardigan dla kobiet o sylwetce standardowej i sylwetce Plus

11,99 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Podstawowe ubrania klasycznej w stylu garderoby. Zestaw ubrań dla kobiet o sylwetce standardowej i sylwetce Plus zawiera: wciąganie spodnie z możliwością wykonania rozcięć po bokach, top o dwóch długościach oraz kardigan zaprojektowany do uszycia z dzianiny. Top ma przedłużone rękawki i okrągły dekolt z rozcięciem z przodu zapinany na guzik. Dzianinowy kardigan ma dwie duże kieszenie i rozcięcia po bokach. Logo American Sewing Guild oznacza, że zyski ze sprzedaży przeznaczone są na to stowarzyszenie..

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.