Wykrój Simplicity 8429

US8429HH
039363584292

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8429 Kurtka bomberka, spódnica, legginsy i bluzka dla małych i dużych dziewczynek

9,99 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Kurtka bomberka przeznaczona dla małych dziewczynek w wieku od 3 do 6 lat oraz dla większych dziewczynek w wieku od 7 do 14 lat. Można ją nosić razem z innymi ubraniami z tego zestawu. Kurtkę można ozdobić np.. naszytymi łatami lub uszyć ją z ulubionych tkanin. W zestawie znajdują się również wykroje spódnicy, t-shirta oraz dzianinowych legginsów. Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.