Wykrój Simplicity 2058

US2058AA
039363520580

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Spódnica dla kobiet o średniej sylwetce i sylwetce Plus z serii  Amazing Fit

11,99 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Spódnica dla kobiet o sylwetce standardowej lub sylwetce Plus z kolekcji Amazing Fit skirt. W zestawie wykroje na spódnice o dwóch długościach, z wariantami bardziej lub mniej dopasowanymi do figury. W skład zestawu instrukcje, jak dopasowywać wykrój do swojej sylwetki.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.