Wykrój Simplicity 8528

US8528AA
039363585282

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8528 męski garnitur

44,00 zł
Zamów - dostawa 7-14 dni
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Zaszalej szyjąc garnitur i stwórz go z kolorowych tkanin. Wykrój na męski garnitur z marynarką zapinaną na dwa guziki oraz dużymi kieszeniami z przodu, spodnie, szorty i krawat. Garnitur może być uszyty z tkanin gładkich albo zwariowanych z nadrukiem. Andrea Schewe dla Simplicity. Szalony garnitur.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.