Wykrój Simplicity 8363

US8363H5
039363583639

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8363 Kostium obieżyświata ze świata fantasy dla kobiet

33,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 26,40 zł
Cena początkowa: 33,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Kostium obieżyświata ze świata fantasy przyda się na przyjęciu przebierankowym lub zlocie fanów cosplay. W skład zestawu wchodzą: gorset, spódnica, pas oraz narękawniki. Uzupełnieniem stroju mogą być elementy zrobione z pianki craftingowej zbroja i korona – w zestawie załączony jest opis ich wykonania oraz spis potrzebnych materiałów.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.