Wykrój Simplicity 8304

US8304A
039363583042

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8304 Ubranka dla maluszków: legginsy, bluzeczka, sukienka, śliniaczki oraz opaska na głowę w trzech rozmiarach: S(17") M(18") L(19")

36,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 28,80 zł
Cena początkowa: 36,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wyjątkowe, słodkie ubranka codzienne dla maluszków.  W zestawie znajdują się: sukienka z łatkami w kształcie serca na łokciach, bluzeczka, legginsy, opaski na włosy oraz śliniaczki. Opaski występują w trzech rozmiarach: S(17") M(18") L(19").

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.