Wykrój Simplicity 8065

US8065AA
039363580652

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Sukienki dla dziewczynek o średnim wzroście lub wysokich

30,60 zł
36,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 30,60 zł
Cena początkowa: 36,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Elegancka sukienka o uniwersalnym charakterze dla dziewczynek o średnim wzroście oraz wysokich. Wykończona jest prostu lub ma nieco dłuższy tył, może być bez rękawów lub z krótkimi rękawami i z kołnierzem.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.