Wykrój Simplicity 8395

US8395HH
039363583950

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8395 Sukienka bez pleców lub kombinezon – o dwóch długościach – dla dziewczynek w różnym wieku

30,60 zł
36,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 30,60 zł
Cena początkowa: 36,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Urocze sukienki bez pleców i kombinezony można uszyć dla dwóch sióstr w różnym wieku. Na wykrojach obydwu strojów zaznaczono linię cięcia dla krótszej lub dłuższej wersji. We wszystkich wersjach sukienki wiązane są na karku. W sukience B i C w talię wszyta jest od spodu guma, a na wierzch naszyta jest falbanka, w sukienkach A i D w talii znajduje się tunel otwarty z przodu na wiązanie. Zarówno sukienki, jak i kombinezony można szyć z cienkich tkanin lub dzianin. Smaczku całości mogą dodać kontrastowe tkaniny w talii i w paskach wiązania na karku.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.