Wykrój Simplicity 1446

US1446FF
039363514466

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Sześć łatwych do uszycia bluz wciąganych oraz spodni lub szortów dla sylwetki Plus

33,61 zł
42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wygodne i łatwe do uszycia zestawy ubiorów dla sylwetki Plus. Spodnie i szorty mają gumkę w talii. Góra zestawu może być bez rękawów z kołnierzem z wycięciem i zaszewkami w biuście, krótkimi rozciętymi rękawami i okrągłym dekoltem lub krótkimi rękawami i dekoltem w kształcie litery V.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.