Wykrój Simplicity 8402

US8402OS
039363584025

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity  8402 Wypchane lalki o wysokości 58 cm oraz ubranka

33,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 26,40 zł
Cena początkowa: 33,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wypchane lalki o wysokości 58 cm i ubranka w czterech fasonach. Lalki mają włosy z włóczki. W skład zestawu wchodzą sukienki z różnymi rodzajami wykończeń. Możesz uszyć też buciki lub balerinki i podarować lalce kapelusik lub kokardkę ozdobioną kwiatami. Projekt Elaine Heigl dla Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.