Wykrój Simplicity 8337

US8337A
039363583370

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8337 Dzianinowe bluzki z różnymi wykończeniami przodu i rodzajami rękawów dla kobiet

25,20 zł
42,00 zł
Zamów – dostępne w magazynie do wyczerpania zapasów

Ostatnia najniższa cena: 25,20 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Bluzki przeznaczone są dla kobiet o rozmiarach od XXS do XXL i można je szyć jedynie z rozciągliwych materiałów, np. dzianin. W jednej wersji bluzka bez rękawów wykończona jest na środku przodu i wokół dekoltu falbaną, w innej są odkryte ramiona, rękawy 3  oraz dekolt okrągły lub w kształcie litry V. Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.