Wykrój Simplicity 1461

US1461AA
039363514619

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Tunika z różnymi dekoltami i rękawami dla kobiet o sylwetce standardowej lub sylwetce Plus

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Tunika dla kobiet o sylwetce standardowej i sylwetce Plus może być uszyta z rękawami 3 lub krótkimi i z różnymi rodzajami wykończenia. Bez problemu dopasujesz ją idealnie do sylwetki, ponieważ w zestawie znajdziesz oddzielne wykroje dostosowane do miseczek B, C i D dla kobiet o sylwetce standardowej oraz C, D i DD dla kobiet o sylwetce Plus.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.