Wykrój Simplicity 9045

SS9045H5
0039363590453

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Bluzka

22,80 zł
37,99 zł

Ostatnia najniższa cena: 22,80 zł
Cena początkowa: 38,00 zł

Pożegnaliśmy z kolekcji

Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość


Wykrój na damski top, zapinany na guziczek na plecach, w czterech wariantach do wyboru. Bez rękawów, bez rękawów z ozdobnym wiązaniem na ramieniu, oraz z delikatnie opadającymi ramionami (tworzącymi rękawek) i niewielkim golfem, który może być również wiązaniem.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

satyna, tkanina wiskozowa