Wykrój Simplicity 8378

US8378A
039363583783

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8378 Dzianinowe spodnie o dwóch szerokościach nogawek z serii Design Hacking dla kobiet

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Kolekcja wykrojów Simplicity Pattern Hack umożliwia ci stworzenie własnych wariantów naszych projektów. Opierając się na bazowych kształtach, możesz wykorzystać nasze wykroje i instrukcje do stworzenia wyjątkowych ubrań i złożyć je w idealną garderobę. Przedstawiamy kilka możliwości, ale to od ciebie będzie zależało, jak je wykorzystasz. Sprawdź, co z tego wyniknie. Wykroje zaprojektowane są do szycia z dzianin. W skład kolekcji wchodzą: 8376 dzianinowy top, 8377 dzianinowy kardigan oraz 8378 dzianinowe spodnie.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.