• Wykrój Simplicity 8510
  • Wykrój Simplicity 8510
  • Wykrój Simplicity 8510
  • Wykrój Simplicity 8510
  • Wykrój Simplicity 8510
  • Bestseller
Wykrój Simplicity 8510

Wykrój Simplicity 8510

US8510D5
039363585107

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8510 Miss Vintage biustonosz i figi z nogawkami

44,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 35,20 zł
Cena początkowa: 44,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Zestaw Vintage z 1930 biustonosz i figi. Biustonosz z marszczeniem z przodu i dopasowany za pomocą zaszewek w środkowej części miseczki. biustonosz można wykończyć koronką. Figi zapinane są z boku. Autentyczny wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.