Wykrój Simplicity 1195

US1195D5
039363511953

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Sukienka na specjalne okazje dla kobiet o sylwetce standardowej i sylwetce Petite

38,00 zł
47,50 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 40,38 zł
Cena początkowa: 47,50 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Sukienkę z serii Sew Stylish można uszyć o długości do samej ziemi, z podwójnych warstw tkanin, do kolan lub z ramiączkami lub z tyłu dłuższą z kontrastowym karczkiem i dolną częścią z dwóch warstw.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.