Wykrój Simplicity 8211

US8211D5
039363582113

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8111 spódnice typu dirndl o trzech długościach

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 35,70 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Spódnice wzorowane na tradycyjnych strojach z Tyrolu i Bawarii są marszczone w pasek. Występują w trzech długościach: midi, która może mieć dodatkową wierzchnią warstwę z koronki, poniżej kolan i powyżej. Odpowiednio dobrana tkanina da wyjątkowy efekt. Spódnice mają kieszenie i suwak wszyty z tyłu.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.