Wykrój Simplicity 8516

US8516H5
039363585169

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8516 Misses Mimi G Skinny Jeans

39,90 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 31,92 zł
Cena początkowa: 39,90 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykrój 8516 z kolekcji Mimi G na jeansy skinny składa się z trzech części: oddzielnie na jeansy slim, average i curvy. Do wykroju został nagrany film, który znajduje się poniżej, z instrukcją jak szyć idealne jeansy.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.