Wykrój Simplicity 8421

US8421H5
039363584216

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8421 Spódnice o trzech długościach z różnymi rodzajami dolnych brzegów dla kobiet

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Łatwy do uszycia model składający się jedynie z trzech elementów pozwoli ci dość szybko stworzyć wiele różnych spódnic. Wykrój przygotowany jest dla trzech różnych długości, w dwóch z nich wykończenie dołu może być asymetryczne. Spódnice idealne są do uszycia z tkanin jedwabistych, przezroczystych lub z koronkową wierzchnią warstwą. Karen Z dla Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.