Wykrój Simplicity 1616

US1616K5
039363516163

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Spódnice z dzianiny lub tkaniny dla kobiet

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Spódnice z dzianiny lub tkaniny dla kobiet mają świetnie układający się na ciele karczek. Wykroje da spódnic o różnych długościach i wariantach wykończenia. Modele A, B i C są odpowiednie dla dzianin: spódnica może być rozszerzana w wersji maksi, mieć dłuższy tył lub w wersji do kolan proste wykończenie i niewielkie marszczenie na dole. Modele D i E, odpowiednie dla tkanin mają cięte po skosie karczki i gumkę w talii, występują w długości maksi lub do kolan.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.