Wykrój Simplicity 8134

US8134H5
039363581345

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8134 Spodnie i szorty z serii Easy-to-Sew dla kobiet

35,71 zł
42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 35,70 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykroje dla kobiet z serii Easy-to-Sew. W skład zestawu wchodzą spodnie zakładane z przodu kopertowo, spodnie typu culottes, szorty zawiązywane w talii oraz spodnie z gumką w talii, które można uszyć z tkaniny z wzorem wzdłuż brzegu lub w wersji z bardzo szerokimi nogawkami.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.