• Wykrój Simplicity 8447
  • Wykrój Simplicity 8447
  • Wykrój Simplicity 8447
  • Wykrój Simplicity 8447
  • Wykrój Simplicity 8447
  • Wykrój Simplicity 8447
  • Bestseller
Wykrój Simplicity 8447

Wykrój Simplicity 8447

US8447H5
039363584476

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój 8447 Spodnie, ogrodniczki i bluzki w stylu vintage dla kobiet

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Projekty pochodzące prosto z naszego skarbca vintage. Ubrania inspirowane są postacią Rosie the Riveter z lat czterdziestych ubiegłego wieku. W zestawie znajduje się wykrój spodni, ogrodniczek, bluzki z kołnierzykiem lub z kapturem. Wykrój z serii Vintage Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.