Wykrój Simplicity 8384

US8384H5
039363583844

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8384 Sukienka o różnych długościach oraz top dla kobiet

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Koszulowa sukienka o różnych długościach i wykończeniu dolnego brzegu oraz top oparty na tym samym wykroju. Wszystkie modele mają okrągły dekolt bez kołnierzyka i trzy guziki w górnej części. Mogą być bez rękawów lub z rękawami krótkimi. W wersji do kolan i do połowy łydki sukienka u dołu ma cztery rogi,natomiast w wersji maksi ma wykończenie proste. Top ma rękawy 3 z małymi rozcięciami z boku. Wykrój Simplicity opatrzony jest logo American Sewing Guild logo wspierające gildię.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.