Wykrój Simplicity 8013

US8013H5
039363580133

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Sukienki vintage z lat siedemdziesiątych dla kobiet

33,61 zł
42,00 zł
Zamów - dostawa 7-14 dni
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Nostalgiczne suknie z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku to strój obowiązkowy dla miłośniczek mody. Sukienki mają górę skrojoną na wzór kopertowej, dwie długości i dwa rodzaje rękawów: rozszerzane na dole lub ściągane mankietem. Zawiązywane są szarfą. Wykrój z kolekcji Vintage Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.