• Wykrój Simplicity 8292
  • Wykrój Simplicity 8292
  • Wykrój Simplicity 8292
  • Wykrój Simplicity 8292
  • Wykrój Simplicity 8292
  • Bestseller
Wykrój Simplicity 8292

Wykrój Simplicity 8292

US8292H5
039363582922

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8292 Sukienki dla kobiet

35,71 zł
42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 35,70 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Sukienka dla kobiet o średniej sylwetce oraz sylwetce Petite ma trzy rodzaje rękawów, dopasowana jest z przodu dwoma szwami, ma kryty suwak z tyłu, górną część podszytą podszewką. Możesz wybrać fason z rozszerzanym dołem lub dopasowany – każdy o dwóch długościach. Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.