• Wykrój Simplicity 9224
  • Wykrój Simplicity 9224
  • Wykrój Simplicity 9224
  • Wykrój Simplicity 9224
  • Wykrój Simplicity 9224
  • Bestseller
Wykrój Simplicity 9224

Wykrój Simplicity 9224

SS9224H5
0039363592242

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

42,00 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 33,60 zł
Cena początkowa: 42,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykrój na sukienkę z tkaniny. W kopercie znajdziesz wykroje na dwie sukienki jedna z ozdobnym wykończeniem jednego z brzegów dekoltu. Sukienka kopertowa. Do wykroju jest nakręcony film na You Tube, uszyj tą sukienkę razem z Mimi G.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Len, tkanina wiskozowa, batik, tkanina bawełniana