• Wykrój Simplicity 9464
  • Wykrój Simplicity 9464
  • Wykrój Simplicity 9464
  • Wykrój Simplicity 9464
  • Wykrój Simplicity 9464
  • Bestseller
Wykrój Simplicity 9464

Wykrój Simplicity 9464

SS9464H5
0039363594642

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

37,99 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 31,16 zł
Cena początkowa: 38,00 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Wykrój na damską sukienkę Vintage. W kopercie znajdują się wykroje na damskie sukienki w stylu Vintage. Są to oryginalne przedruki wykrojów z lat 40-tych.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.

Tkanina bawełniana, len, muślin

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.