Wykrój Simplicity 8328

US8328D5
039363583288

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8328 Sukienki na specjalne okazje dla kobiet

47,50 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 38,00 zł
Cena początkowa: 47,50 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Nasze wykroje dają ci nieskończone możliwości zestawiania ubrań na specjalne okazje. W zestawie znajduje się wykrój dwuczęściowej sukienki z serii Sew Stylish. Spódnica ma dwie długości, natomiast top występuje w trzech różnych wersjach. Top może być z paskiem na karku, bez rękawów lub z długimi rękawami, natomiast spódnica jest w wersji krótkiej lub długiej.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.