Wykrój Simplicity 8330

US8330D5
039363583301

Wykroje w języku angielskim z obrazkową instrukcją szycia krok po kroku.

Wykrój Simplicity 8330 Sukienka z różnymi fasonami dolnej części oraz pleców dla kobiet

38,00 zł
47,50 zł
Zamów - dostępne w magazynie

Ostatnia najniższa cena: 38,00 zł
Cena początkowa: 47,50 zł
Tabele z rozmiarami
Rozmiar
Ilość

Na następne przyjęcie możesz się udać ubrana we wspaniałą dopasowaną suknię z odkrytymi plecami lub klasyczną małą czarną. Nasz wzór jest tak wszechstronny, że według niego możesz uszyć obydwa stroje. Sukienka bez rękawów może być krótka, długa z rozcięciem lub z tiulowym trenem. Sukienki zasuwane są na kryty suwak, zapinane na karku na guzik z pętelką. Wykrój Simplicity.

Kliknij w przycisk TABELE Z ROZMIARAMI powyżej, znajdziesz tam wszystkie wymiary w centymetrach. Znajdź swój rozmiar i wybierz właściwą kopertę ze swoim rozmiarem.

Wykroje są w języku angielskim oraz posiadają obrazkową instrukcję szycia krok po kroku. Wykroje posiadają zapas na szew 1,5 cm, chyba, że w instrukcji podano inaczej. Wykroje są drukowane na cienkiej bibule, każdy element jest wyraźny i wydrukowany osobno. Na elementach wykroju znajdują się informacje ile razy należy go wyciąć z materiału głównego, podszewki czy flizeliny, oznaczenia nitki prostej oraz znaczniki, a także są zaznaczone miejsca do przeróbek np. linia skracania. Na elementach wykroju znajdują się także informacje o wymiarach gotowego ubrania tzw. Finish Garment Measurements. Informacje na elementach wykroju mogą się różnić w zależności od przeznaczenia wykroju.

Wykroje tylko do użytku indywidualnego, domowego. Wykroje nie do użytku komercyjnego i produkcyjnego.

Więcej o tym jak korzystać z wykrojów znajdziesz na naszym blogu.